Double D Day Kačerginėje

2012-04-22

Ruoštasi, ruoštasi ir nuvažiuota į Nemuno Žiedą. Vyko smagus renginukas, gaila, kad nespėta sudalyvauti abiejose renginio dalyse, teko tik "Race". Plačiau apie renginį organizatorių puslapyje . Vienaip ar kitaip oras buvo geras, mašinų buvo daug, nelaimingų atsitikimų neišvengta (dužo BMW), bet visi sveiki ir gyvi. "Show" dalyje liaudis dropą matavosi ir mašinas teisėjams rodė, o "Race" dalyviai su laiku lenktyniavo.

Smagus siurprizas: gauta laiko matavimo įranga, todėl buvo proga sužinoti savo laiką, kuris yra 1:46min. Važiuota pirmą kartą su šitu automobiliu, laikas gal ir nėra įspūdingas, bet stabdžiai neveikė kaip priklauso, todėl nesinorėjo ko nors nutrenkti (nebent viena pėstyjį, kuris ėjo trasa). Variklis taip pat šiek tiek ožiavosi, netraukė kaip priklauso. Smagiau palaksčius užkaito tepalas iki ~120C, ateity reikės pasidaryti oro srauto nukreipėją link tepalo radiatoriaus. Gautas laikas, kurį ateityje bus galima pagerinti. Savo klasėje pasirodyta daugmaž per vidurį.

Foto: Starto belaukiant.

01

Bėgam nuo BMW.

02

Netoli Ąžuolo.

03

Tuoj stabdysim.

04

Važiuojam ilsėtis.

05

Laiko matavimo daviklis.

06

Dėkavojam organizatoriams už progą gerai praleisti laiką, taip pat draugams, kad palaikė kompaniją, pafotografavo. Batonui, kad nesugriuvo :D