nicehash.com bandymas

Gavosi taip, kad pažįstamas pasigyrė, kad patalpas šildosi 'kasdamas' kriptovaliutą ir gaudamas mainais BTC. Paminėjo, kad naudoja nicehash.com, pagalvojau, kad pažiūrėsiu kas čia per daiktas. Įspūdis geras, nereikia nieko galvoti, galima naudoti Windows OS, tereikia parsisiųsti jų programinę įrangą ir paleisti. Nurodomas profilis kiek 'laužti' turimą GPU ir viskas.

Reward'ai mokami kas tris valandas ir kaupiasi jųsų nicehash paskyroje. Verta pastebėti, kad BTC iš nicehash 'pasiimti' galima tik jų sukaupus bent 0.0005. Nicehash taip pat yra galimybė vietoje konvertuoti kriptovaliutas. Taip pat pateikiama informacija kiek uždirbama per parą, kiek aktyvių worker'ių ir panašiai.

Įrangą valdyti galima ir per naršyklę, pateikiamas sąrašas 'mašinų', rodoma jų darbo statistika. Individualiai galima nurodyti ir profilius įrangai. Matyti kiek nesumokėta BTC, kada sekantis mokėjimas.

Taip pat nicehash yra ir "wallet" funkcija, galima jiems persiųsti arba 'kasti' kriptovaliutą į jų suteikiamą piniginę. Bandžiau susigeneruoti ADA piniginės adresą, tai funkcionalumas ribotas, susisiekti su support'u.

Pačio proceso eigą visada galima stebėtis atsidarius jų programinės įrangos langą.

Taipogi galima nuomotis 'įrangą' iš nicehash ir pačiam bandyti ją kažkur panaudoti. Šios funkcijos nebandžiau.